Tel.: +421 905 703 560

RealSoft WEB Web s inzerátmi nehnuteľností zo systému RealSoft!
Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s webom už do 24 hodín!

Rodinný dom v krasnom prostredí Kostolných Kračian pri Dunajskej Strede

Cena: 90 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Dunajská Streda
Obec:Kostolné Kračany
Ulica:Amadeho Kračany
Kategória:Domy a vily
:
Počet izieb:4
Úžitková plocha:1071 m2
Plocha pozemku:2200 m2
 
ID inzerátu:56

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj RD v obci Kostolné Kračany, v katastrálnom území Amadeho Kračany. Rodinný dom pozostáva zo štyroch izieb a príslušensta. Pod príslušenstvom sa rozumie, kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a WC, Podlahy v nehnuteľnosti sú dlažba v kúpelni v kuchyni PVC a izby majú dlážkovinu a koberce. Rodinný dom je postavený v krásnej záhrade na rozlohe 2200 m2.
Pozemok sa delí na zastavanú plochu a nádvorie : z čoho zastavaná plocha má 1129 m2 a záhrada 1071.Pozemok je dostatočne široký a veľmi dobre pôsobí na celkový vzhľad a atmosféru v nehnuteľnosti. Zastavaná plocha domu 140 m2
Dom prešiel rekonštrukciou strechy, má kvalitnú škridlu, výmeny okien za kvalitné plastové rekonštrukcia kúrenia gamaty /certifikát/ o spôsobilosti vykurovania. Bolo urobené kvalitné zateplenie nehnuteľnosti a farba. V dome sú všetky IS kanalizácia je riešená septikom. Dom je vymaľovaný a veľmi dobre udržiavaný, Boli vymenené vchodové dvere za bezpečnostné plastové. V dome je prístavba murovaná na rádie aj drevené pre hydinu.
Garáž je pri vstupe na pozemok
Kostolné Kračany majú veľmi dobrú polohu sú v lokalite tichej obce a zároveň majú veľmi blízo okresné mesto Dunajská Streda. Je tu i cyklo- ochodník ktorý vedie i do Dunajskej stredy a okolo vodnej nádrže.Dajú sa využiť vodné športy a kúpanie v termalnej vode Je tu veľmi pekné bývanie pre milovníkov prírody a tiež, kto chce využiť krásnu záhradu s úrodnou pôdou na zahradkárčenie, Darí sa tu orechom, ktoré sú veľmi zdravé a v záhrade sú dva.
Rýchle jednanie výrazna zľava.

Maklér:

makler
Maklér:Antónia Olexová
Telefón:+421905703560,+421949561754
E-mail:olexova2-ZVNC-post.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2